Jezdecké potřeby Cavalletto

V sezóně 2021 nás čeká již třetí ročník oblíbené seriálové soutěže NPS Cavalletto Vozatajský Šampionát, která potěší především příznivce zápřahových speciálních výstavních tříd, vozatajských parkurů a nově i vozatajské drezury. Díky podpoře generálního sponzora - Jezdeckých potřeb Cavalletto - budou účastnící kategorie vozatajský parkur a drezura Junior a Senior soutěžit o hlavní cenu, kterou je 50% sleva na sulku Cavalettie zakoupenou v prodejnách společnosti Cavalletto.

Drivingové třídy budou v roce 2021 vypsány pouze pro příslušníky plemene Minihorse a koně zapsané v RHVK PK Minihorse. Důvodem je, že nemůžeme garantovat příjezd posuzovatelů pro MM drivingové třídy.

V letošním roce pro Vás máme novinky:

  • Je vypsána společná kategorie pro vozatajský parkur a vozatajskou drezuru. Body se přidělují v obou disciplínách a sčítají se.
  • Protože podporujeme naše nejmenší vozataje, vypisujeme novou třídu pro děti do 12 let. Účastníky čeká o něco kratší a hlavně jednodušší kurz vozatajského parkuru. Drezura je stejná jako pro juniory a seniory. Pokud je vozataj mladší 12 let a chce startovat v kategorii Junior, není to problém, ale nemůže startovat zároveň v obou kategoriích.

Tuto seriálovou soutěž připravila NPS ve spolupráci s ACHMK. Věříme, že si všichni NPS Cavalletto Vozatajský Šampionát v sezóne 2021 užijete.

Výsledky po třetím kole jsou k dispozici ZDE